ساختن حساب کاربری

اطلاعات ورود به سیستم

 • *
 • نام کاربری شما باید حداقل پنج حرف باشد.
  نام کاربری با حروف لاتین باشد.
 • *
 • *
 • رمز عبور شما باید حداقل شش حرف باشد.
  در رمز عبور به حروف کوچک و بزرگ توجه کنید

اطلاعات تماس

 • *
 • *

اطلاعات شخصی

 • *
 • *
 • *
 • *
 • *

اطلاعات آدرس

 • *
 • *
 • *
 • * ابتدا کشور را انتخاب کنید
 • *

توافقات

 • ضوابط و شرایط موافقم*

   شرایط و قوانین حراج بازار

   

   ضوابط و قوانین فروشگاه اینترنتی " حراج بازار "

   

  الف - شرایط و خدمات فروش کالا

  از نظر حقوقی، در معاملات وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار، شرکت  آرتین تجارت رستاک ، یا نماینده رسمی آن شرکت در ایران، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

    فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار درج نموده است.


  وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.
  ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود
  مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار درج شده و وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

  در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده اش هست، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

  هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا به دفتر وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت گذشت بیش از 24 ساعت از زمان دریافت کالا، هیچگونه تعویض انجام نخواهد شد.

  خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا به صورت نقد بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه عمومی تهران محل رفع اختلاف خواهد بود.

  ب- شرایط و ضوابط سفارش کالا

  استفاده شما کاربر گرامی  از وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار و ثبت سفارش كالا از این وبسایت به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:         
  1- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی حراج بازار بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

  2- خدمات و محتويات این وبسایت براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است.

  3- مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار متعلق به شركت  حراج بازار ایرانیان همراه است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتويات وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین فروشگاه اینترنتی حراج بازار امکان پذیر است. نقل قول از محتويات وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار برای وبسایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

  4- اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار ، عینا مطالب ارائه شده توسط تولید کننده یا وارد کننده کالا ( صاحب کالا) است. وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار هیچ مسئوليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی  ندارد و خود را در کنترل اطلاعات و به روز رسانی  مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می داند.

  5- كاربران متعهد هستند که در دسترسی به وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

  6- كاربران هنگام سفارش كالا ملزم هستند اطلاعات صحيح كامل را در وبسایت درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

  7-   فروشگاه اینترنتی حراج بازار هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد وبسایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از کنترل مدیریت این وبسایت می باشند مثل قطعی یا اشکال در اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره را نمی پذیرد.

  8- وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در فروشگاه اینترنتی حراج بازار شکل می گیرد، پذیرا نیست .

  9- تمام ابزاری که در وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.

  10- تمام شرایط و خدمات وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار برمبنای آخرین سیاستهای این وبسایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار وبسایت مندرج می گردد.

  11-  ارتباط وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار با کاربران فقط از طریق وبسایت یا ایمیلها ی رسمی زیرمجموعه آرتین تجارت رستاک با همکاری شرکت فنی و مهندسی امیم رایانه   با کاربران عزیز خواهد بود و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

  12-  مالکیت معنوی محتويات وبسایت فروشگاه اینترنتی حراج بازار شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به شركت  حراج بازار است .

   

   

  حریم خصوصی حراج بازار

   

  سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در حراج بازار

    حفظ امنیت خرید و تراکنشهای شما در اولویت کاری ما قرار دارد .حراج بازار تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این قسمت شامل مطالبی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که حراج بازار از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران حراج بازار را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نام خانوادگی، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

  اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

     شما با ثبت نام در حراج بازار مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و ... را در اختیار حراج بازار قرار می دهید. در ادامه فعالیت در حراج بازار و تقاضا برای ثبت سفارش٬ شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.

     شما پس از ورود به حراج بازار٬ به عنوان کاربر حراج بازار شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار حراج بازار خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در حراج بازار نخواهد بود.حراج بازار اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر از حراج بازار قرار نخواهد گرفت.
  حراج بازار اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

  ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

    شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت حراج بازار وارد کرده اید.حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

  محدودیت دسترسی به اطلاعات

  حراج بازار دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

    کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های حراج بازار نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

   کلیه اطلاعات مربوط به سیستم حراج بازار در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.
   امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم حراج بازار را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

 • دریافت خبرنامه

پر کردن تمام گزینه هایی که با * نشان داده شده اند لازم است

طراحی و پیاده سازی شرکت فنی مهندسی امیم رایانه